img

X Cel Lenses

Özel GP Lensler
X-Cel'in özel GP lens tasarımları, geleneksel yumuşak kontakt lens kullanımından dolayı görmelerinden memnun olmayan hastalar için mükemmel bir seçenektir ve keratokonus hastaları için mükemmel bir çözümdür. Atlantis lenslerimiz gibi Scleral GP tasarımlarının, geleneksel yumuşak lensler kadar veya onlardan daha iyi konfor sunduğu bilinmektedir. Düzensiz kornea görme sorunlarını çözmenin yanı sıra, Skleral GP lensleri orta ila şiddetli kuru göz semptomlarını gidermek için de kullanılmıştır.

Sadelik ve kişiselleştirmenin mükemmel birleşimi
Atlantis Scleral tasarımının takılması kolaydır ve hastalarınız için rahattır . Montaj felsefesi, lensin ön oküler yüzeyle sagittal yükseklik ilişkisini kontrol etmek için 3 farklı bölgeyi manipüle ederek lens uyumunu kişiselleştirme öncülüne dayanmaktadır. Bu, sektördeki en geniş lens sagittal derinlik aralıklarından birini üretir.

Yenilikçi tasarıma sahip keratokonus için kontakt lensler
Keratokonus için Apex lens tasarımı , keratokonus hastasına takılmasını kolaylaştırmak için bir dizi uyum bağışlama faktörünü içerir. Bu doğal tasarım özelliklerinin, uygulayıcıya bu kornea bozukluğunda görülen çeşitli topografyaları yönetmede yardımcı olması amaçlanmaktadır. Bu yeni tescilli mercek tasarımı, gaz geçirgen mercek tasarımlarıyla başarılı olan hastalara, apikal etkileşimi en aza indiren ve periferik korneanın, özellikle de üst kadranda sıkışmasını önleyen bir mercek takılması gerektiği inancına dayanmaktadır.


Özel Yumuşak Lensler
Pediatrik gözlerden presbiyope kadar X-Cel'in özel yumuşak kontakt lens tasarımları, takılması zor gözler için çözümler sunar. Özel yumuşak lensler, daha özelleştirilmiş bir uyum için geleneksel yumuşak lenslerden daha geniş bir parametre aralığı sunar. Küreden torik ve düzensiz kornea tasarımlarına kadar hastanızın X-Cel'in özel yumuşak lensleriyle seçeneklere sahip olduğundan emin olabilirsiniz.